Merrni më shumë lidhje prapa

Shqip

Mjeti i kërkimit të lidhjes së pasme

search icon

Lidhjet e referencës që i janë dhënë një faqeje tjetër uebsajti nga një faqe interneti quhen backlinks. Lidhjet e thyerjes të marra nga faqet e internetit të besueshme dhe autoritare ndihmojnë faqen përkatëse të duket më e besueshme dhe autoritare në sytë e Google. Kjo kontribuon në performancën e faqes përkatëse të internetit në faqet e rezultateve të motorit të kërkimit. Megjithatë, do të jetë shumë e dëmshme për uebsajtin përkatës të marrë një numër të madh dhe me cilësi të dobët backlinks në një mënyrë që nuk është organike. Për këtë arsye, menaxherët e uebit duhet të jenë shumë të kujdesshëm në studimet e backlink. Për më tepër, lidhjet e pasme në një faqe interneti duhet të kontrollohen nga analiza e rregullt e lidhjeve me qëllim të keq. Këto kontrolle mund të bëhen përmes mjeteve të ndryshme me pagesë dhe pa pagesë. Lidhjet me cilësi të dobët dhe lidhjet e padëshiruara më pas duhet të refuzohen duke refuzuar lidhjet përmes Search Console.

Kontrolluar së fundi 30 domene

Rendit Burimi Parë për herë të fundit
57 girisadresim.net 2023-03-21
58 bettvizle.net 2023-02-04
64 betgiris.org 2023-02-04
48 bettvizle.net 2023-01-20
44 betgiris.mobi 2023-01-20
69 yatirimbonusuverensiteler.net 2023-01-20
43 uzobet.mobi 2023-01-20
45 canlibahissitelerim.net 2023-01-20
44 casinositelerim.net 2023-01-20
46 resmibahissiteleri.net 2023-01-20
48 kacakiddaasiteleri.net 2023-01-20
63 populerbahissiteleri.org 2023-01-20
47 iddaasitelerim.net 2023-01-20
62 slotsitelerim.net 2023-01-20
51 sanalbahissitelerim.com 2023-01-20
52 canlikumarsiteleri.net 2023-01-20
47 ruletsitelerim.net 2023-01-20
56 onlinecasinom.net 2023-01-20
67 eniyicasinositelerim.net 2023-01-20
65 betgiris.org 2023-01-20
61 kumarbaz.net 2023-01-20
49 sweetbonanza.mobi 2023-01-13
42 slotoyna.mobi 2023-01-13
61 slotcasino.mobi 2023-01-13
58 guvenilirslotsiteleri.mobi 2023-01-13
66 guvenilircasinositeleri.mobi 2023-01-13
59 ruletsiteleri.mobi 2023-01-13
67 pokersiteleri.mobi 2023-01-13
60 guvenilirbahissiteleri.mobi 2023-01-13
52 slotsiteleri.mobi 2023-01-13